Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Święta Już Tuż Tuż.


Black Is Back

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem was się zapytać jak spędzacie święta w rodzinie??

 

 

 

Ja miałem szczęście bo urodziłem się pod choinkę a dokładnie "24 grudnia" Czyli prosto w gwiazdkę.

 

Zawsze kochałem święta i nadal je kocham. To taki czas gdzie się spędza czas z rodziną.Bez kłótni itp.

 

 

No to teraz wy jak spędzacie święta itp. I czy kochacie je:D Bo ja tak.

 

 

@edit podobna choinę miałem na dworze : choinka.jpg

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Święte to magiczny czas jak dla mnie można się Wyczillować z rodzinką bez żadnych kłótni

po prostu jest zajebiście ; )

Ja się urodziłem grudnia 19

dla mnie nie liczą się nawet te prezenty jest to dla mnie lekko śmieszne ; )

ale tylko ten czas co spędzasz z kochająca cię rodziną

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

No właśnie i to jest dobry przykład. Siedzicie przy stole jecie i jest pełno magi. A prezenty to takie głupie dodatki. Ale dla mniejszych dzieci to jest "JUPI" ;P

Opublikowano

Nie powiem że nie cieszę się z niektórych prezentów

Ale jak byłem mniejszy liczyły się dla mnie tylko one ;D

po prostu święta to jest jedyne święto gdzie cała rodzina siada przy stole jest po prostu Jak to upek powiedział Tyle Magii w powietrzu że achh ; )

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

No ba prezenty też się liczyły dla mnie jak miałem 10 lat. Teraz już trochę mnie ale zawsze braciszkowi kupuję coś drogiego i dobrego żeby się ucieszył.

Admin Cienia
Opublikowano

To nie to co było 10 lat temu, kiedyś wszędzie to był klimat, teraz to jest to co z niego pozostało.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

mozecie mnie zminusowac, ale nie obchodze tych bzdetow.

 

boze narodzenie zostalo przez chrzescijan "zapozyczone" od pogan ;s

.

Opublikowano
Witam chciałem was się zapytać jak spędzacie święta w rodzinie??

 

Jak spedzam swieta? Zapewne jak wiekszosc- z kacem

Back in the day

Trollin' was somethin'

Opublikowano

Jem kolacje , otwieram prezenty , gadam z rodziną , chwalę się prezentami i idę do siebie do pokoju

T3duM2RCZWFyX19fZXVuZV9fXzEwN19fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Ja miałem szczęście bo urodziłem się pod choinkę a dokładnie "24 grudnia" Czyli prosto w gwiazdkę.

 

 

to zdanie pwnage.

 

ja lubię tylko koperty i żarcie.

Opublikowano

Ja jem kolacje z rodzinka dosc wczesnie, pozniej z kolegami opijamy swieta i tak az do nowego roku :D, mam przy chacie fajna gorke to robimy prymitywne snowboardy i zjezdzamy na nich zalkoholizowani.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

wilku93

Żeś pojechał z tą piosenka xD

Nie no ja tam święta za rodzinką w domciu tradycyjnie ale w tym roku jade do Niemiec do ciotki :)

Sygna w budowie ;D

 

Jeśli zasłużyłem proszę o + ;D

Opublikowano

Ja spędzę święta tak jak co roku. Zaproszę szatana do domu, żebym sam nie siedział :<

RAsfepN.png
Opublikowano

Poprostu Kocham swięta <3

 

 

Mam urodziny 30 Listopada + Andrzejki + Szkoła = Prezenty 3x

Potem Mikołaj i zawsze od babci dostaje 50 zł i od cioci 20 zł od wujka 10 zł = 80 zł

i Swięta

 

w 2007 Dostałem Komputer

w 2008 Dostałem Fona

w 2009 Dostałem Playstation 2 ( Dalej działa xD )

i w tym roku rodzice planują mi PSP Kupić bo podsłuchiwałem po kryjomu rozmowe ;)

. .

Opublikowano

Święta są chyba najważniejszymi dniami w roku...ale tylko jak ma się je z kim spędzić.Teraz nie cieszę się z prezentów ale z tego nastroju i...żarcia!!!Moja mam robi super pierogi.

@osama-gdzie mieszkasz?może cię przygarnę : P

Cytat

 

Orientacja seksualna polega na tym, że jeden mężczyzna lubi blondynki, drugi szatynki, że jedna pani woli umięśnionych mężczyzn a inna chudych intelektualistów. Homoseksualizm nie jest orientacją jest chorobą za którą homoseksualiści nie ponoszą odpowiedzialności. Pewna grupa ludzi rodzi się upośledzona fizycznie, na przykład bez ręki ale czy to znaczy, że wszystkim zdrowym powinniśmy też obcinać ręce? Nie, powinniśmy zapewnić im protezy. Obowiązkiem państwa jest zapewnienie homoseksualistom, jak wszystkim upośledzonym fizycznie czy psychicznie profesjonalnej opieki medycznej.

Opublikowano

ja przy Metjinje DFA PE EL, nje wieże w BUGA !

 

Kochacie święta dlatego, że :

- Dostajecie pieniążki

- Dostajecie prezenty

- Można zarabiać na nich

Gdyby tego nie było, to każdy by lał na te święta.

A wymyślili je po to, żeby zarabiać. <3

g0Tef.jpg

Opublikowano

W czasie, gdy te święta powstawały obchodzenie ich wiązało się z utratą życia.

 

Lubie święta, szczególnie te które będą, bo bd miał Xboxa360 :D

Poza tym jest wolne, mogę grać ile chce - nikt się o nic nie rzuca.

 

Ostatnio w Tesco widziałem już świąteczną Coca Cole - jak tak dalej pójdzie, to w styczniu będziemy się przygotowywać do kolejnych świąt Bożego Narodzenia.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

mozecie mnie zminusowac, ale nie obchodze tych bzdetow.

 

boze narodzenie zostalo przez chrzescijan "zapozyczone" od pogan ;s

 

Wez nie pierdol jak nie wiesz.....

BOŻE narodzenia, Boga. Pogani np. słowianie połabscy wierzyli w wielu bogów, np. ten z 4 głowami. Ale mniejsza o to.

Od nich zapożyczona jest np noc swiętojańska, ale nie Boże narodzenie.....

 

koniec offtpu

Na mnie swięta nie jakoś nie robią szczególnego wrażenia....

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Wez nie pierdol jak nie wiesz.....

BOŻE narodzenia, Boga. Pogani np. słowianie połabscy wierzyli w wielu bogów, np. ten z 4 głowami. Ale mniejsza o to.

Od nich zapożyczona jest np noc swiętojańska, ale nie Boże narodzenie.....

 

koniec offtpu

Na mnie swięta nie jakoś nie robią szczególnego wrażenia....

 

RACZEJ TY NIE PIERDOL jak nie wiesz.

 

boze narodzenie zostalo zapozyczone od rzymian. wiesz co to sa saturnalie? dziwne ze obchodzone je w ten sam dzien co boze narodzenie -.-, a wielkanoc zostala zapozyczona od celtow.

 

kthxbai

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...